Nabídka

Jsme vášnivými vodáky a každý rok zhotovujeme trika pro naši vodáckou partu. Během mnoha let jsme shromáždili hodně vodáckých motivů, a proto jsme se rozhodli vytvořit katalog motivů na vodácká trika. Trička s potiskem těchto motivů teď nabízíme i široké vodácké veřejnosti. Zhotovíme trička pro větší i menší vodácké party. Doplníme obrázky i jakýmkoliv Vaším textem, názvem řeky či datem. Na záda můžeme natisknout mapu jakékoliv řeky. Zhotovíme i Vaše jména nebo přezdívky na rukáv nebo na záda. Potisk je zhotoven metodou sítotisku a je trvanlivý a velmi odolný při praní.

 

Pokud si nevyberete z našeho katalogu můžeme zhotovit i trička s Vaším vlastním motivem, popřípadě vytvořit nový obrázek podle Vašich představ.

více na www.vodackatrika.cz

Vzhledem k velké oblibě školních triček jsme se rozhodli vytvořit a nabídnout Vám katalog motivů na absolventská trička pro ZŠ a maturitní trička.

Jsme schopni vyrobit Vám trička s obrázkem přesně podle Vašeho přání. Můžete si zvolit motiv obrázku a doplňující text. Motivy z katalogu se dají libovolně upravovat. Zhotovíme i Vaše jména nebo přezdívky na rukáv. Jakmile nám zašlete požadavky na Vaše tričko, my je zpracujeme a zašleme Vám náhled trička s potiskem k odsouhlasení. Pokud budete souhlasit, trička Vám zhotovíme a pošleme do 2 - 3 týdnů.


Více na www.skolnitricka.webnode.cz


Firmy

Potiskneme Vám pracovní oděvy pro firmu a to nejen klasické montérkové soupravy a kombinézy, ale také mikiny, polokošile, bundy, reflexní vesty atd. Také trika a kšiltovky s firemním logem poslouží jako vhodný dárek pro Vaše zaměstnance, obchodní partnery zákazníky, soutěže či reklamní akce.

.

Hasiči

Nabízíme pro Vaši propagaci hasičská trika (šedý melír, navy) s potiskem loga Vašeho sboru nebo loga SDH ČR s nápisem HASIČI na zádech. Vhodným doplňkem jsou i kšiltovky s logem, s nápisem HASIČI či SDH. Vedle toho Vám můžeme dodat a potisknout trika různých barev s obrázky hasičských motivů.

Pro Vaše závodní družstva můžeme nabídnout i dresy. elastické kalhoty nebo kraťasy, samozřejmě včetně potisku.

Dále můžeme nabídnout certifikovaná funkční trička s krátkým nebo dlouhým rukávem.

Pokud slavíte výročí Vašeho SDH, nezapomeňte, že tričko s potiskem může být vhodným doplňkem


Florbal

Pro florbalová družstva máme připravený katalog motivů na trika nebo dresy.

Dále můžeme natisknout na jednotlivá trika jméno nebo číslo, popřípadě obojí.


Ostatní

Sem vložte podnadpis

Navrhneme a potiskneme Vám trička, která budete rádi nosit.

Jezdíte v létě s partou kamarádů na vodu, lezete po horách, pořádáte sraz chovatelů králíků, folklórní festival, plácáte se známými volejbálek či kopete do míče, řádíte v rockové kapele, házíte v hospodě šipky, pořádáte tábor nebo prostě jen nějakou srandaakci? Tak pro všechny tyto i další akce navrhneme a potiskneme trička